Legion of Romania
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


Forumul romanilor care joaca Wow on Wowmagic.
 
AcasaUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 Cerere de reintrare in guild -> Skilz

In jos 
2 participanți
AutorMesaj
Andy Brandy 2.0

Andy Brandy 2.0


Mesaje : 3
Data de inscriere : 14/03/2010

Cerere de reintrare in guild -> Skilz Empty
MesajSubiect: Cerere de reintrare in guild -> Skilz   Cerere de reintrare in guild -> Skilz Icon_minitimeDum Mar 14, 2010 9:12 pm

Am parasit guildul cu mai mult timp datorita faptului ca GM-ul in acea perioada era foarte ocupat si nu avea timp sa se ocupe de guild sau cel putin sa joace wow si in guilda isi facuse loc o nesimtire greu de suportat, astfel am parasit guilda ca dupa un timp sa parasesc si serverul.

Astazi m-am intors in apoi pe MagicWoW si am zis sa las in urma ce a fost si sa vad ce mai fac cei din Legion of Romania si se pare ca acum guilda este mult mai organizata, in sfarsit avem si forum, si as dori sa raman guild permanent asta daca este de acord Paul. De asemenea as dori daca se poate sa mi se restaureze rankul pe care l-am avut inainte de a parasi guilda, asta daca se ajunge la concluzia ca inca il mai merit.
Sus In jos
sincapaul
Moderator
Moderator
sincapaul


Mesaje : 6
Data de inscriere : 21/01/2010
Varsta : 34
Localizare : Cluj-Napoca

Cerere de reintrare in guild -> Skilz Empty
MesajSubiect: Re: Cerere de reintrare in guild -> Skilz   Cerere de reintrare in guild -> Skilz Icon_minitimeLun Mar 15, 2010 10:43 am

Andy eu credeam ca o sa fii un om de baza cand am creeat guilda da am vazut ca....indata ce dai peste un obstacol fugi repede de el....tu ai vrut o guilda care sa faca tot timpu raiduri si asa....si la noi o sa fie doar trebuie sa avem rabdare ..... rankul pe care il aveai inante nu cred ca o sal mai primesti inapoi decat cu ft multa munca.....in fine asta e ultima shansa acordata spor la joc
Sus In jos
Andy Brandy 2.0

Andy Brandy 2.0


Mesaje : 3
Data de inscriere : 14/03/2010

Cerere de reintrare in guild -> Skilz Empty
MesajSubiect: Re: Cerere de reintrare in guild -> Skilz   Cerere de reintrare in guild -> Skilz Icon_minitimeLun Mar 15, 2010 5:10 pm

acela nu l-am considerat un obstacol ... in perioada aceea nu eram decat cativa dintre membri din prophets si din 100 de oameni daor 20 erau de baza .. pur si simplu numai vedeam viitorul guildei si ma indoiam ca o sa mai tina mult serverul si ma gandeam foarte mult sa plec de pe serv sau sa am las de wow... dar timpurile se schimba ... cat despre rank doar ma sti .. consider ca nu va fi o problema sa redemonstrez ca il merit
Sus In jos
Continut sponsorizat





Cerere de reintrare in guild -> Skilz Empty
MesajSubiect: Re: Cerere de reintrare in guild -> Skilz   Cerere de reintrare in guild -> Skilz Icon_minitime

Sus In jos
 
Cerere de reintrare in guild -> Skilz
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» cerere reinvite in guild

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Legion of Romania :: Forum :: Cereri pentru a reintra in guild-
Mergi direct la: