Legion of Romania
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


Forumul romanilor care joaca Wow on Wowmagic.
 
AcasaUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 cerere reinvite in guild

In jos 
2 participanți
AutorMesaj
sebyjoop

sebyjoop


Mesaje : 2
Data de inscriere : 31/01/2010
Varsta : 40
Localizare : baia mare

cerere reinvite in guild Empty
MesajSubiect: cerere reinvite in guild   cerere reinvite in guild Icon_minitimeSam Feb 27, 2010 2:17 am

am iesit acum o saptamana din guild pe motivul ca cineva din guild a avut nevoie de ajutor in naxx 10 ppl ma invitat in grup si a vb cu guilda sa vina si ei sa ajute pe cei verzi sa asi fac gear cat de cat dar nimeni nu raspundea la care baiatul a dat leave din guild si eu enervat am tot intrebat sa vina careva sa ajute dar nimeni nu rspundea, asta ma enervat mai tare, macar de raspundea careva nu pot sau nu am timp si atunci la nerv iam dat si eu leave din guild si acum ami pare rau daca sunteti amabili sa ami dati reinvite am sa fiu recunoscator in fond si la urma urmei este doar un joc ms, am trei charre bolwine, ballord si vanatorul. astept raspuns va multumesc.
Sus In jos
sincapaul
Moderator
Moderator
sincapaul


Mesaje : 6
Data de inscriere : 21/01/2010
Varsta : 34
Localizare : Cluj-Napoca

cerere reinvite in guild Empty
MesajSubiect: ok   cerere reinvite in guild Icon_minitimeSam Feb 27, 2010 3:17 pm

Parerea mea vanator ca daca cineva putea si nu avea altceva dacut probabil venea...eu cel putin veneam ....sper ca iin viitor si guilda sa fie mai acti[strike]va si sa ajute mai mult da nu depinde de mine asta.... Un sfat pt tine sa fi mai rabdator si sa nu te crizezi asa repede ne auzim in joc
Sus In jos
 
cerere reinvite in guild
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Cerere de reintrare in guild -> Skilz

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Legion of Romania :: Forum :: Cereri pentru a reintra in guild-
Mergi direct la: